SMART TURIZMUS

Webový lovec zážitkov

Webový portál je prvým digitálnym spojením s návštevníkom, ktorý hľadá, kde sa vybrie na výlet, alebo dovolenku. Je dôležité, aby návštevník hneď od začiatku vedel, že je na turistickom portáli a aby ho presvedčil, že chce navštíviť Váš región. Portál je vytvorený prehľadne pre hľadačov aj klikačov, kde sa vždy dostanú k cieľovej informácií do 3 klikov s otvoreným riešením pre akciu.

 

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevník si nájde všetky informácie jenoducho a prehľadne pomocou vyhľadávača s našepkávačom, alebo prehľadnej štruktúry dizajnu, kde všetko nájde do 3 klikov. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Organizácia získa moderný nástroj propagácie svojho územia so zameraním na získanie pozornosti a záujmu návštevníka navštíviť región. Systém maximálne podporuje ubytovanie v niekoľkých častiach portálu, pretože podľa KPI ide o kľúčový faktor. Subjekty, podujatia a trasy sa zobrazia aj na webovej a mobilnej platforme Slovakia travel. Prevádzkovanie a správa systému je veľmi jednoduchá a intuitívna.

 

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Subjekt pôsobiaci v cestovnom ruchu získa propagáciu s galériou, popisom, kontaktmi a otváracimi hodinami na vašom novom webovom portáli a na portáli Slovakia travel, aj v mobilnej aplikácií Slovakia travel. 

 

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade doplnenia systému o plánovač, je možné si svoj výlet aj naplánovať priamo na stránke lovca zážitkov, alebo na subdoméne, ako súčasťou hlavnej stránky. V prípade doplnenia systému o rezervačný systém na služby, ubytovanie a podujatia, môžete ponúknuť návštevníkovi aj okamžitú akciu k rezervácií, aby už nehľadal na iných portáloch.

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Vytvoríme Vám návrh riešenia na mieru podľa našich skúseností a Vašich predstáv. Zabezpečíme kompletné technologické riešenie s prístupmi pre Vás na naplnenie dát v systéme. Samozrejmosťou je školenie a prevádzkovanie riešenia na našich serveroch.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci webového portálu sa používa administračný systém, vďaka ktorému spravujete všetky časti webového portálu a zároveň sa používa modul centrálneho systému dát cestovného ruchu pre správu subjektov, podujatí a trás s API.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk