SMART TURIZMUS

Rezervačný systém

Trend nakupovania cez internet sa stále zvyšuje. Vytvorte zo svojho webového portálu eshop na služby a motivujte návštevníka, aby si službu hneď aj objednal a nie len si o nej prečítal. Systém podporuje niekoľko platobných brán a rekreačné poukazy. Je vytvorený z modulov pre služby, ubytovania, požičovne a podujatia. Jednotlivé moduly sme vytvorili na základe využívania stoviek klientov a prešlo cez neho už viac ako 20 miliónov rezervácií.

 

Najmodernejšia technológia

Rezervačný systém pre služby

Systém sa prispôsobí podmienkam subjektu, ktorý ho používa. Má množstvo nastavení pre atrakcie, vstupy, exkurzie či prenájmy priestorov. Návštevník si urobí rezerváciu do niekoľkých klikov na webovej stránke subjetku, na Facebooku subjetku, na Vašom turistickom portáli, alebo vo Vašej turistickej aplikácií. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Rezervačný systém pre ubytovanie

Systém sa skladá z 3 modulov tak, aby si ubytovacie zariadenie vedelo vybrať ten, ktorý mu bude najviac vyhovovať (1. plná digitálna kniha, 2. channel manager, 3. prepojenie s PMS Hores, Previo, Oberon, Horecagroup). Keďže v rámci KPI je počet prenocovaní najdôležitejším faktorom, náš systém pozostáva aj z unikátneho systému pre tvorbu pobytových balíčkov pre podporu ubytovania. Návštevník si môže rezervovať samostatnú izbu, ale aj pobytové balíčky, ktoré sú veľmi populárne na webovej stránke subjetku, na Facebooku subjetku, na Vašom turistickom portáli, alebo vo Vašej turistickej aplikácií. 

 

Inovatívne riešenie

Rezervačný systém pre požičovne

Unikátny systém pre rezerváciu automobilov, bicyklov, kolobežiek, športovej výstroje a podobne. Nastavte si termíny, minimálnu dobu požičania, podmienky, depozit a doplnkové služby. Návštevník si jednoducho rezervuje Vašu ponuku na webovej stránke subjetku, na Facebooku subjetku, na Vašom turistickom portáli, alebo vo Vašej turistickej aplikácií. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Rezervačný systém pre podujatia

Podujatie môže byť v niekoľkých režímoch. Môže byť na určitú kapacitu, na určité termíny, na určité časy, môže mať obmedzený maximálny počet lístkov a môžu byť bezplatné, alebo platené. Návštevník si jednoducho rezervuje lístok na webovej stránke subjetku, na Facebooku subjetku, na Vašom turistickom portáli, alebo vo Vašej turistickej aplikácií. Identifikácia prebieha pomocou zoznamu, alebo cez QR kód prostredníctvom špeciálnej overovacej aplikácie.

 

pre rýchly a efektívny spôsob rezervácie

Pre návštevníka

Návštevník už nebude musieť hľadať na ďalších webových stránkach. Ak sa mu zapáči atrakcia, ubytovanie, podujatie, či balíček vo Vašej destinácií, môže urobiť okamžitú akciu. Rezervácie môže robiť na webovom portáli, ale aj cez mobilnú aplikáciu. Návštevník si bude istý, že subjekt je otvorený, ak si urobí rezerváciu a nebude musieť čakať v rade. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Online rezervácie majú veľa výhod. Zmenia Váš informačný portál a mobilnú aplikáciu na eshop na služby, prinesú komfort pre návštevníkov, podporia digitalizáciu, budete môcť tvoriť rôzne balíčky pre podporu ubytovania, zarábať na predaji a spoznávať vďaka digitálnej stope svojho návštevníka. Systém znižuje šedú ekonomiku, keďže všetky platby sú zaznamenávané. 

 

Návrh riešenia na mieru

Pre subjekt

Digitalizácia svojej webovej stránky a Facebooku s možnosťou okamžitej rezervácie svojho portfólia. Zároveň sa ponuka subjektu zobrazuje aj na portáli a v mobilnej aplikácií organizácií cestovného ruchu. Všetko si subjekt nastaví podľa svojich potrieb a spravuje cez jeden systém, kam mu prichádzajú aj všetky rezervácie.

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade doplnenia systému o plánovač, alebo mobilnú aplikáciu sa rezervačné formuláre na online rezerváciu zobrazia aj na týchto platformách. V prípade doplnenia systému o Smart propagáciu je možné rezervačný formulár zobraziť aj na cestovateľkých webových portáloch a mobilných aplikáciách, ktoré majú návštevnosť cez 1,5 milióna návštevníkov mesačne. V prípade doplnenia systému o Kvalitu služieb, je možné po využití rezervácie automatizovane zistiť spokojnosť klienta. 

 

implementácia riešenia

Implementácia a prevádzka

Rezervačný systém sa jednoducho spustí pre každý subjekt pôsobiaci v cestovnom ruchu. Rezervačný formulár sa na webovú stránku subjetku a na jeho Facebook implementuje do 3 minút, a tak isto je možné veľmi jednoducho implementovať celé riešenie rezervácií aj na terajší webový portál a mobilnú aplikáciu organizácie cestovného ruchu. Celý systém implementujeme pre subjekty my a zároveň celý systém spravujeme, zabezpečujeme support, kompletné automatické preplácanie 2 x týždenne, fakturácie a aj riešenie storna. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci rezervácií a platieb sa používa rezervačný systém, vďaka ktorému sa nastavujú a spravujú všetky rezervácie lokálne pre daný subjekt, alebo plošne pre všetky subjekty na danom území. 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk