SMART TURIZMUS

Webový plánovač dovolenky

Nechajte návštevníka nájsť si atrakcie, ubytovacie možnosti, trasy a podujatia v zozname, alebo na mape so zobrazením detailu, v ktorom nájdu popis, galériu, kontakty, otváracie hodiny, počasie, prípadne celé znázornenie trasy s výškovým zobrazením terénu. Každý detail obsahuje možnosť pridať miesto do obľúbených, alebo do plánovača. Detail má presne zadané súradnice, tým pádom sa návštevníkovi zobrazia aj miesta a podujatia v okolí so vzdialenosťou od daného miesta, ktoré si prezerá.

 

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevník si nájde všetky subjekty, trasy a podujatia, ktoré sa na Vašom území nachádzajú v zozname, alebo na interaktívnej mape. Každé miesto má svoj detail s popisom, fotografiami, kontaktami, počasím na najbližšie dni a miestami v okolí s ich vzdialenosťou. Všetko si jednoducho jedným klikom naplánuje na konkrétny deň a čas. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Organizácia získa moderný nástroj na možnosť naplánovania si výletu, či dovolenky. Systém maximálne podporuje ubytovanie v niekoľkých častiach portálu, pretože podľa KPI ide o kľúčový faktor. Prevádzkovanie a správa systému je veľmi jednoduchá a intuitívna.

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Subjekt pôsobiaci v cestovnom ruchu získa propagáciu s galériou, popisom, kontaktmi a otváracimi hodinami na Vašom novom webovom plánovači, na portáli Slovakia travel a v mobilnej aplikácií Slovakia travel. 

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade doplnenia systému o mobilnú aplikáciu, je možné synchronizovať plánovač medzi webovým plánovačom a mobilným plánovačom, čo zvýši atraktivitu riešenia, keďže návševník si vytvorený plán na webe stiahne do mobilnej aplikácie, ktorú bude využívať na výlete v teréne. V prípade doplnenia systému o rezervačný systém na služby, ubytovanie a podujatia, môžete ponúknuť návštevníkovi aj okamžitú akciu k rezervácií, aby už nehľadal na iných portáloch a začnete o preferenciách návštevníka získavať zaujímavé bigdata.

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Nasadíme plánovač na Váš terajší webový portál, alebo na nový webový portál „Lovec zážitkov“ od nás. Zabezpečíme kompletné technologické riešenie s prístupmi pre naplnenie dát v systéme. Systém je možné cez API pospájať medzi KOCR a jej OOCR s výstupom na ich jednotlivé portály. Samozrejmosťou je školenie a prevádzkovanie riešenia na našich serveroch.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci plánovača sa používa centrálny systém dát cestovného ruchu, ktorý slúži pre správu subjektov, podujatí a trás v štruktúrovanej forme s prepojením na ďalšie turistické systémy. Zároveň obsahuje kompletné API pre posúvanie informácií na 3. strany.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk