AKTUÁLNE DÁTA Z OVZDUŠIA

Meteostanica

Inteligentné snímače pre meranie kvality ovzdušia dokážu zbierať údaje o CO2, CO, NO, NO2, O3, prachové častice PM2,5, PM10, teplotu, chladenie, atmosférický tlak. Je možné ich využiť v exteriéri, ale aj v interiéri, dáta spracovávať, ale aj v reálnom čase poskytovať dáta návštevníkom, aby vedeli aké ovzdušie a počasie ich reálne čaká na mieste kam chcú ísť. 

 

DÁTA Z KAMEROVÉHO SYSTÉMU

Analyzujte návštevníkov a evidujte automobily

Kamerové systémy majú široké využitie. Môžete na strategických miestach počítať návštevníkov, určovať ich vek a pohlavie, alebo môžete sledovať EPZ vozidiel, ich dĺžku zotrvania, naplnenosť kapacity parkoviska a podobne. Získavajte kvalitné analytické dáta pre svoje potreby a informujte v reálnom čase napríklad o návštevnosti cez web, alebo mobilnú aplikáciu.

AKTUÁLNE DÁTA Z VODY

Envirostanica

Inteligentné snímače pre meranie kvality vodných plôch zbierať údaje o CO2, CO, NO, NO2, O3, prachové častice PM2,5, PM10 a teplotu. Je možné ich využiť v exteriéri, ale aj v interiéri, dáta spracovávať, ale aj v reálnom čase poskytovať dáta návštevníkom, aby vedeli napríklad aktuálnu teplotu vody. 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk