SMART TURIZMUS RIEŠENIA PRE VÁŠ REGIÓN

Vyberte si oblasť, ktorú chcete riešiť

GDS platforma

Celé územie máte na jednej obrazovke, kde nájdete všetky miesta, podujatia, trasy, rezervácie, dopravu, senzory, mediálnu databázu s API na propagáciu.

Miesta záujmu

Služby, ubytovanie, gastro a podujatia získajú systém pre rezervácie s overením, hodnotenia od reálnych klientov s prepojením na riadiacu smart platformu.

Web a aplikácia

Návštevník si na webe naplánuje a rezervuje svoj výlet a v teréne ocení mobilnú aplikáciu, ktorá spojí miesta záujmu, dopravu a aktuálne dáta zo senzorov.

Zdieľaná doprava

Vlastné bicykle nie sú potrebné a auto môže ostať pred hotelom, pretože k dispozícií majú návštevníci najširšiu flotilu elektrickej dopravy pre prepravu a zábavu.

Nabíjacie stanice

Vytvárajte miesta, kde sa jednoducho a rýchlo nabije Vaša zdieľaná flotila spolu s rôznymi elektrickými dopravnými prostriedkami návštevníkov.

Verejná doprava

Prvé unikátne riešenie na Slovensku pre online nákup lístku návštevníka na autobus a vlak priamo cez turistickú aplikáciu, alebo QR kód.

Informácie a prístupy

Informačné komponenty pre poskytovanie rôznych informácií, či už statických, alebo interaktívnych s ovládaním na diaľku v interiéry, alebo v exteriéry.

Zábava a relax

Modulovateľný systém, vďaka ktorému si jednoducho vytvoríte oddychovú smart zónu, alebo kajak smart zónu, prípadne unikátny smart prístav pre návštevníkov.

Analytika

Rôzne analytické senzory, ktoré sa zobrazia na webových portáloch, v mobilných aplikáciách pre návštevníka, ale aj v riadiacej platforme pre Vaše potreby analýz.