Kompletné multifunkčné riešenie nabíjania pre všetky druhy elektrických dopravných prostriedkov

SMART TURIZMUS

Budujte svoju infraštruktúru

Vytvárajte infraštruktúru pre pohodlné dobíjanie ekologickej dopravy vo Vašom regióne. Bicykel, skúter, motorka, alebo automobil, všetky dopravné prostriedky budú vítané a budú mať miesto na svoje dobitie batérií. Zapojte do riešenia všetkých podnikateľov a partnerov, ktorí môžu efektívne využiť svoj priestor pred prevádzkou a prilákať touto službou návštevníkov. 

 

Najmodernejšia technológia

Jednoduchá obsluha

Návštevník má k dispozícií širokú paletu možností nabíjania a je to pre neho motivujúci faktor, prečo by mal využívať elektrické zariadenia v doprave. Nabíjacie stanice si nájde jednoducho v mobilnej aplikácií, ktorá ho k ním znaviguje. Nabíjať je možné zdieľanú flotilu ANTIK, ale aj vlastné dopravné prostriedky, či už sú to bicykle, kolobežky, motorky, alebo automobily.  

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Budujte budúcnosť a zarábajte

Elektrická energia bude hrať v doprave dôležitú úlohu a vy môžete vybudovať postupne riešenie, na ktorom budete zarábať. Z každého nabíjania budú vďaka prepracovanému systému prichádzať financie k Vám, na ďalšie zlepšovanie cestovného ruchu.

 

 

Riešenie vytvorené slovenskými inžiniermi

Novinka

Solárna nabíjacia stanica

Nabíjacia stanica o rozmere 2,5 x 2,5 metra nepotrebuje stavebné povolenie ani pripojenie na zdroj energie. Inštalácia zariadenia trvá 2 hodiny a batérie v konštrukcii sú nabíjané slnečnou energiou. Nabíjacia stanica obslúži elektrické bicykle, kolobežky, mopedy a motocykle. Súčasťou je aj miesto na powerbanky, pre nabitie mobilného telefónu.

 

Nové solárne nabíjacie stanice už máme v prevádzke v Košiciach a v Poprade. Viac o nabíjacej stanici nájdete vo videu.

 

 

Inovatívne riešenie

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte sa pomocou otvoreného API posúvajú na rôzne cestovateľské weby, či aplikácie pre maximálnu propagáciu územia, s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systémy pre čo najväčší smart tok informácií.

 

 

SMART TURIZMUS: NABÍJACIE STANICE

Všetky naše nabíjacie stanice

Nabíjacia stanica ATK.CS.EV4

Personalizovaná sieť nabíjacích staníc pre zdieľanú dopravu a automobily.

Nabíjacia stanica ATK.CS.EV1

Personalizovaná sieť nabíjacích staníc pre automobily.

Nabíjacia stanica ATK.CS.EV2

Personalizovaná sieť nabíjacích staníc pre automobily.

Nabíjacia stanica ATK.CS.EV3

Personalizovaná sieť nabíjacích staníc pre zdieľanú dopravu.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk