SMART TURIZMUS

Prečo hľadáme partnerov ?

Smart turizmus je veľká téma, ktorá nás baví, ale vieme, že sami nedokážeme vybudovať digitálny turizmus na celom svete. So správnymi partnermi sa naše možnosti zlepšujú 🙂 

 

Najmodernejšia technológia

Na veľkosti nezáleží

Či chcete budovať malé smart turistické centrá, alebo regióny, či celé štátne smart systémy, tak naše riešenie je vhodné pre všetkých.

Pre lepší zážitok z turizmu

Otvorená možnosť spolupráce

Získate celé portfólio našich produktov s naším softvérom a hardvérom. Môžete využívať naše produkty ako celkové riešenie, alebo Vám vieme dodávať len softvér, prípadne len hardvér, s prispôsobením na Vaše riešenia. Naše systémy sú otvorené voči prepojeniu s akýmkoľvek iným systémom a sú integorvané v API platfome pre ďalšie použitie našimi partnermi, či tretími stranami. 

 

Inovatívne riešenie

Maximálna podpora

Zabezpečíme Vám odbornú konzultáciu, poskytneme naše skúsenosti, nastavíme ceny a spoluprácu, aby Vám maximálne vyhovovala. Celé portfólio sami vyvíjame a vyrábame, vďaka čomu vieme prispôsobiť hardvér aj softvér na mieru podľa Vašich požiadaviek. Zároveň získate podporné služby počas celej spolupráce od prípravy, cez implementáciu až po prevádzkovanie. 

 

turistický systém budúcnosti

Spolupracujete s najlepšími

Naša spoločnosť má pobočky na celom svete, veľké skúsenosti z rôznych projektov, viac ako 300 zamestnancov a všetko si sami vyvíjame a vyrábame. Stále rastieme a sme radi, že nás naša práca baví a tvoríme inovatívne systémy a projekty. 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk