INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Digital signage

Rôzne druhy digital signage riešení, ktoré sú vhodné do interiéru, alebo exteriéru. Je možné dodať aplikačné riešenie aj pre dotykové obrazovky s interaktívnym ovládaním. Celé riešenie sa ovláda z centrálnej riadiacej platformy a je možné ho meniť v reálnom čase podľa potreby.

 

Spoznávanie a informácie

Smart informačný panel

Vytvorili sme autonómny systém, ktorý je poháňaný slnečnou energiou. Je vytvorený do exteriérového prostredia, má batérie, ktoré poháňajú celé zariadenie a sú nabíjané slnečnou energiou. Konštrukcia je z pevných hranolov. Informačný panel slúži na zobrazovanie zaujímavých informácií pomocou rolovacích strán. Celá konštrukcia obsahuje aj náradie na opravu bicyklov, powerbanky na dobitie mobilných telefónov, meteostanicu, počítanie návštevníkov a fotokiosk.

 

VEREJNÁ KAMERA

Live verejná kamera

Atraktívne zábery úchvatných miest vo vašom regióne potešia nielen vás, ale aj ostatných. Pohľad na národné kultúrne pamiatky, dynamický život v meste, či nádherné zábery divokej zvery a vtáčích hniezd pre všetkých milovníkov prírody. Živý prenos priláka pozornosť množstva nových zákazníkov. 

 

ACCESS SYSTÉM

Turnikety pre prístupy

Pomocou turniketového systému budete môcť automatizovane púšťať návštevníkov do rôznych typov priestorov. Turniket si jednoducho otvoria pomocou štandardného lístka, RFID karty, NFC, ale aj pomocou virtuálneho lístka vo svojej turistickej aplikácií, kde celý systém ovláda riadiaca platforma. Turnikety vyrábame v interiérovom aj exteriérovom prevedení a sú prepojené aj s NCZI pre overovanie covid pasov.

NIKDY BEZ ENERGIE

Powerbanka pre dobitie

Návštevníkom sa často stáva, že im dochádza batéria v mobilnom zariadení. Vytvorili sme systém powerbaniek, ktoré môžete zadarmo umiestniť na rôznych miestach v celom regióne. Návštevník si jednoducho cez turistickú aplikáciu požičia powerbanku, napojí si ju na svoj mobilný telefón a odíde preč. Na inom mieste do inej powerbanky ju zasa vráti. Powerbanky sú aj súčasťou nabíjacej stanice, alebo smart informačného panelu.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk