SMART TURIZMUS

Cestovný ruch na jednej obrazovke

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Najmodernejšia technológia

Miesta, podujatia a trasy

Spravujte svoje miesta, podujatia a trasy na jednom mieste. Môžete medzi nimi robiť rôzne previazania ako napríklad určiť, ktoré miesta súvisia s podujatím. K miestam a podujatiam viete pripojiť live kameru, alebo aktivovať rezervačný systém, predaj vstupeniek a systém kvality služieb. 

 

Dáta je možné vkladať priamo cez administračné rozhranie, ale je možné sťahovať dáta z externých systémov cez API, RSS, alebo OpenData. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Rezervácie pre ubytovanie a vstupenky pre atrakcie a podujatia

Systém slúži vytvorenie, nastavenie a správu rezervácií alebo lístkov pre všetky typy služieb v cestovnom ruchu – ubytovanie, atrakcie, gastro, podujatia a doprava. Je možné využívať náš systém na rezervácie, alebo integrovať systémy 3. strán do jednej databázovej platformy s možnosťou online vytvárania rezervácií a lístkov. 

Inovatívne riešenie

Riešenie kompletnej dopravy

Ako jediný na Slovensku máme prepojenie na vlakovú dopravu, medzimestskú dopravu, mestskú verejnú dopravu, parkoviská, zdieľanú dopravu a nabíjacie stanice. Návštevník si v jednej platforme zakúpi všetky druhy dopravy a vy budete mať štatistické informácie o využívaní všetkej dopravy a zároveň na jednom mieste budete môcť spravovať svoje zariadenia.

turistický systém budúcnosti

Analytické senzory

Spravujte všetky senzorové zariadenia pre sledovanie počasia, ovzdušia, teploty a kvality vodných plôch, počítajte a analyzujte návštevníkov, či EČV vozidiel. Všetky informácie sú aktualizované v reálnom čase, alebo niekoľko krát denne podľa nastavenia a potreby. Je možné vidieť rýchle, ale aj historické dáta s možnosťou porovnávania. V prípade poruchy senzoru dostanete o tom automatické hlásenie.

 

MARKETINGOVÝ NÁSTROJ

Mediálna propagácia

Riešenie uchovávania všetkých propagačných digitálnych informácií o Vašom regióne. Na jednom mieste máte texty, fotografie, videá v niekoľkých jazykoch a v rôznych formátoch. Je možné ich online použiť pre svoje účely, napríklad do digital signages, alebo si ich môžu prebrať cestovateľské portály, všetky zastúpenia v zahraničí, či televízie na publikovanie oficiálnych aktuálnych informácií a kampaní Vášho územia.

 

MAXIMÁLNA PROPAGÁCIA

Unikátny propagačný systém

Nemíňajte financie na veľké PPC kampane na prilákanie návštevníkov na Vašu webovú stránku. Vytvorte automatizovaný systém propagácie územia, miest záujmu a podujatí s rezerváciami v celom digitálnom priestore. Nech príde návštevník na akýkoľvek webový portál, alebo mobilnú aplikáciu, nájde tam jednotné aktuálne informácie a aj s možnosťou okamžitej akcie v podobe rezervácie ubytovania, zakúpenia si lístka na atrakciu, či poduajtie a zakúpenie si dopravy vo Vašom regióne.

 

Systém je pripravený poskytovať predaj cez rôzne technológie – OpenData, RSS, API, Iframe, Widget. Zároveň má systém vlastné zúčtovacie centrum s preplácaním, vlastné platobné brány s možnosťou implementácie aj platobných brán 3. strán. Riešenie má licenciu NBS.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk