SMART TURIZMUS

Cestovný ruch na jednej obrazovke

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, hodnotenia, predaj lístkov na verejnú dopravu, zdieľanú dopravu, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, nabíjacie stanice, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Najmodernejšia technológia

Miesta, podujatia a trasy

Spravujte svoje miesta, podujatia a trasy na jednom mieste. Môžete medzi nimi robiť rôzne previazania ako napríklad určiť, ktoré miesta súvisia s podujatím. K miestam a podujatiam viete pripojiť live kameru, alebo aktivovať rezervačný systém a systém kvality služieb pre ich digitalizáciu. Zaujímavá funkcia je vytváranie balíčkov, kde môžete vytvoriť balíček, v ktorom spojíte atrakciu a podujatie s dopravou do jednej virtuálnej vstupenky. Cieľom je motivovať návštevníkov, aby neprišli vlastnou dopravou, ale využili alternatívu a mali túto možnosť užívateľsky veľmi jednoducho dostupnú. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Rezervácie, overenie a hodnotenia

Sledujte online rezervácie služieb, gastra, ubytovania a podujatí spolu s hodnoteniami návštevníkov. Systém Vám zabezpečí jednoduché a prehľadné zobrazovania rezervácií zo všetkých kanálov vo Vašom účte, spolu s databázou kontaktov. Všetko prebieha v reálnom čase.

 

V rámci ubytovania je systém prepojený na PMS Horec, Hores, Oberon, Previo a Horeca Group pre importovanie, aj exportovanie dát do systému. 

 

Inovatívne riešenie

Riešenie kompletnej dopravy

Na jednom mieste nastavujete a spravujete všetky zdieľané elektrické zariadenia, či už sú to bicykle, kolobežky, mopedy, motorky, kajaky, loďky a všetky nabíjacie stanice. Zároveň máte pod kontrolou systém predaja lístkov, spolu s revíznym systémom verejnej dopravy, pre potreby cestovného ruchu a parkoviská pre automobily. 

 

turistický systém budúcnosti

Analytické senzory

Spravujte všetky senzorové zariadenia pre sledovanie počasia, ovzdušia, teploty a kvality vodných plôch, počítajte a analyzujte návštevníkov, či EČV vozidiel. Všetky informácie sú aktualizované v reálnom čase, alebo niekoľko krát denne podľa nastavenia a potreby. Je možné vidieť rýchle, ale aj historické dáta s možnosťou porovnávania. V prípade poruchy senzoru dostanete o tom automatické hlásenie.

 

MARKETINGOVÝ NÁSTROJ

Mediálna propagácia

Riešenie uchovávania všetkých propagačných digitálnych informácií o Vašom regióne. Na jednom mieste máte texty, fotografie, videá v niekoľkých jazykoch a v rôznych formátoch. Je možné ich online použiť pre svoje účely, napríklad do digital signages, alebo si ich môžu prebrať cestovateľské portály, všetky zastúpenia v zahraničí, či televízie na publikovanie oficiálnych aktuálnych informácií a kampaní Vášho územia.

 

MAXIMÁLNA PROPAGÁCIA

Unikátny propagačný systém

Nemíňajte financie na veľké PPC kampane na prilákanie návštevníkov na Vašu webovú stránku. Vytvorte automatizovaný systém propagácie územia, miest záujmu a podujatí s rezerváciami v celom digitálnom priestore. Nech príde návštevník na akýkoľvek webový portál, alebo mobilnú aplikáciu, nájde tam jednotné aktuálne informácie a aj rezervačný formulár pre okamžitú rezerváciu dovolenky, alebo výletu na Vašom území.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk