SMART TURIZMUS

Zdieľaná doprava

Dlhodobo urdžateľný cestovný ruch je dôležitou témou a je potrebné mu venovať pozornosť. Zároveň sa stále  zvyšuje trend o ekologickú turistiku a ľudia aktívne využívajú zdieľanú dopravu.  Dodáme Vám komplexné riešenie zdieľania mobility pre Váš región, ktoré zahŕňa dodanie vozového parku zdieľanej dopravy, spolu s infraštruktúrou nabíjacích staníc s integráciou do mobilnej aplikácie, kde si návštevník nájde a aktivuje bicykel, kolobežku, moped, motocykel či kajak. 

 

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevník si jednoducho vyhľadá cez mobilnú aplikáciu zdieľanú dopravu, aktivuje si ju a môže sa pohybovať po určenom území podľa nastavených pravidiel a kombinovať zdieľanú dopravu medzi sebou. Začne splavom na kajaku, na jednej zo staníc ho odloží do boxu, zoberie si bicykel k reštaurácií a odtiaľ pôjde napríklad mopedom k autu. 

 

Pre lepší život v meste

Pre turistickú organizáciu

Budujte postupne svoju flotilu alternatívnej modernej zdieľanej dopravy, vďaka ktorej je pohyb pre občanov komfortnejší aj bez používania automobilu. Motivovať návštevníkov k využívaniu alternatívnej zelenej dopravy môžete aj pomocou vytvárania rôznych balíčkov. Na každej jazde zarába organizácia cestovného ruchu 80% z ceny jazdy, nabíjacie stanice Wallbox získate zadarmo a všetky dopravné prostriedky sú vo Vašich farbách. 

 

Pre jednoduchšiu prácu

Pre subjekt

Subjekt sa môže zapojiť a vytvoriť stanovisko pre zdieľanú dopravu. Vďaka tomu bude vyznačený v systéme ako zelený subjekt, ktorému záleží na životnom prostredí a kde si môžu návštevníci svoj dopravný prostriedok odložiť či nabiť.

 

Pre lepší život v meste

Prepojiteľnosť

V prípade prepojenia so smart dopravou vie návštevník získať služby zdieľanej dopravy aj využívaním iných služieb, pri zakúpení si vytvoreného balíčka, kde sa spoja rôzne kombinácie lístkov na parkovanie, verejnú dopravu, podujatie, atrakciu a zdieľanú dopravu. V prípade prepojenia s mobilnou aplikáciou si návštevník priamo v jednom rozhraní nájde polohu všetkých zdieľaných dopravných prostriedkov, aktivuje si ju a ovláda celý proces používania.

 

Pre jednoduchšiu prácu

Implementácia a prevádzka

Vyrobíme a namixujeme Vám flotilu zdieľanej dopravy podľa Vášho zadania, spolu s potrebným softvérom. Na prevádzku budete potrebovať jedného zamestnanca, ktorý bude sledovať stav zariadení a v prípade potreby dopravný prostriedok opraví. V prípade väčších problémov poskytujeme v Košiciach odborný servis a opravu zariadení.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci zideľanej dopravy sa využíva systém Smart Way. V systéme si nastavíte povolené a nepovolené zóny, cenník, prevádzku, spravujete celú flotilu a vidíte na mape využívanie zariadení spolu s mapou pohybu pre jednotlivé dni a časy, aby ste vedeli lepšie plánovať nabíjacie stanice a stratégiu.

SMART TURIZMUS: ZDIEĽANÁ DOPRAVA

Zvoľte si vozidlá flotily

CITY BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných mestských bicyklov.

MOTORKOVÝ SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-motoriek.

CITY E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných mestských e-bicyklov.

KOLOBEŽKOVÝ SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-kolobežiek.

SKÚTER SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-skútrov.

KAYAK SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných kajakov.

HORSKÝ E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných horských e-bicyklov.

DETSKÝ E-BIKE SHARING

*Službu zdieľaných horských e-bicyklov pre deti pripravujeme.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠOU PRIORITOU

Náš tím zabezpečí:

Flotilu

Softvérové riešenie

Mobilná aplikácia

Dizjan na mieru

Podporu

Servis

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk