Zábavná a ekologická preprava na suchu aj na vode za pár centov

Rýchle nájdenie, aktivácia a evidencia jázd v jednej aplikácií s ďalšími turistickými funkciami

SMART TURIZMUS: ZDIEĽANÁ DOPRAVA

Máme najširšiu flotilu na trhu

CITY BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných mestských bicyklov.

E-MOTORKOVÝ SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-motoriek.

CITY E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných mestských e-bicyklov.

E-KOLOBEŽKOVÝ SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-kolobežiek.

E-SKÚTER SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných e-skútrov.

KAYAK SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných kajakov.

HORSKÝ E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných horských e-bicyklov.

DETSKÝ E-BIKE SHARING

Personalizovaná služba zdieľaných horských detských e-bicyklov.

SMART TURIZMUS

Vybudujte svoju ekologickú dopravu v regióne

Dlhodobo udržateľný cestovný ruch je dôležitou témou a je potrebné mu venovať pozornosť. Zároveň sa stále  zvyšuje trend o ekologickú turistiku a ľudia aktívne využívajú zdieľanú dopravu.  Dodáme Vám komplexné riešenie zdieľania mobility pre Váš región, ktoré zahŕňa dodanie vozového parku zdieľanej dopravy, spolu s infraštruktúrou nabíjacích staníc s integráciou do mobilnej aplikácie, kde si návštevník nájde a aktivuje bicykel, kolobežku, moped, motocykel či kajak. 

 

Najmodernejšia technológia

Jednoduchá obsluha

Návštevník si jednoducho vyhľadá cez mobilnú aplikáciu zdieľanú dopravu, aktivuje si ju a môže sa pohybovať po určenom území podľa nastavených pravidiel a kombinovať zdieľanú dopravu medzi sebou. Zoberie si zdieľaný moped a prepraví sa k rieke, tam si na splav požičia kajak a spustí sa po rieke. Následne na jednej zo staníc ho odloží do boxu, zoberie si bicykel k reštaurácií a odtiaľ pôjde motorkou k autu. 

 

UNIKÁTNE RIEŠENIE

Služba, zábava a marketing

Elektrická zdieľaná doprava sa stáva stále väčším a obľúbenejším dopravným riešením na prepravu v mestách a regiónoch. Návštevníci vďaka nej budú mať presun na atrakcie jednoduchý a komfortný, bez potreby použiť vlastné vozidlo. Zároveň si nemusia návštevníci privážať vlastné bicykle, či kajaky, lebo všetko budú mať na mieste zabezpečené v jednej platforme. Zdieľané prostriedky sú vnímané veľmi pozitívne, táto služba je populárna a aktívne používaná počas sezóny.

 

MYSLÍME NA VŠETKO

Bezplatná prevádzka a opravy

Samozrejme s používaním vznikajú náklady v podobe servisu a náhradných dielov. Systém je nastavený tak, aby si na svoju prevádzku a opravy zarobil už pri minimálnych cenách. V prípade poruchy vidíte hlásenie priamo v systéme, máme vytvorené riešenie servisných udalostí a všetky náhradné komponenty sú cenovo veľmi dostupné.

 

Pre jednoduchšiu prácu

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte sa pomocou otvoreného API posúvajú na rôzne cestovateľské weby, či aplikácie pre maximálnu propagáciu územia, s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systémy pre čo najväčší smart tok informácií.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk