K cestovnému ruchu patrí aj doprava. Vytvorili sme riešenie pre online nákup verejnej dopravy

Udržateľný cestovný ruch

Stačí jeden klik a cestujete

K cestovnému ruchu neodmysliteľne patrí doprava. Výlet, ani dovolenka nezačína od príchodu na miesto, ale začína od odchodu z domu. Návštevník musí riešiť aj spôsob prepravy na miesto a potom sa následne presúvať po okolí. Vytvorili sme kompletnú platformu, ktorá rieši prepojenie na verejnú autobusovú a vlakovú dopravu, s výstupom nákupu lístkov s doplnkami čí nákup balíčkov.

 

Udržateľný cestovný ruch

Všetko v jednej aplikácií

Celé riešenie funguje v jednej turistickej aplikácií, v ktorej návštevník nájde aj miesta, podujatia, rezervácie, informácie zo senzorov pre aktuálne informácie a samozrejme kompletnú zdieľanú dopravu, nabíjacie stanice a verejnú dopravu. Veľmi jednoduchým spôsobom si pri tvorení plánu, pri detaile miesta, alebo všeobecne, zvolí verejnú dopravu, zakúpi si lístok a vyrazí na cesty. 

 

Udržateľný cestovný ruch

Balíčkový systém

Unikátnou funkciou je tvorba balíčkov, kde môžete skombinovať rôzne druhy dopravy s lístkom na podujatia, či atrakcie a predať to návštevníkovi ako jednu vstupenku. Návštevník jedným klikom získa všetky služby daného balíčka v jednom virtuálnom lístku, s ktorým sa preukáže v autobuse, aktivuje si zdieľanú dopravu a preukáže sa pri príchode na podujatie, alebo atrakciu. Týmto spôsobom môžete motivovať návštevníkov, aby využili práve zelené možnosti prepravy, ktoré budú dostupnejšie. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie digitálne. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, hodnotenia, predaj lístkov na verejnú dopravu, zdieľanú dopravu, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, nabíjacie stanice, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dashboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte sa pomocou otvoreného API posúvajú na rôzne cestovateľské weby, či aplikácie pre maximálnu propagáciu územia, s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systémy pre čo najväčší smart tok informácií.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk