Udržateľný cestovný ruch

Lístky na dopravu

K cestovnému ruchu neodmysliteľne pátrí doprava. Výlet, ani dovolenka nezačína od príchodu na miesto, ale začína od odchodu z domu. Návštevník musí riešiť aj spôsob prepravy na miesto a potom sa následne presúvať po okolí. Vytvorili sme kompletnú platformu, ktorá rieši prepojenie na verejnú autobusovú dopravu, železničnú dopravu, zdieľanú dopravu a parkoviská s výstupom nákupu lístkov na jednotlivé druhy dopravy, spoločne s rôznymi doplnkami. Unikátnou funkciou je tvorba balíčkov, kde môžete skombinovať rôzne druhy dopravy s lístkom na podujatia, či atrakcie a predať to návštevníkovi ako jeden balíček. Týmto spôsobom môžete motivovať návštevníkov, aby využili práve zelené možnosti prepravy, ktoré budú dostupnejšie. 

 

Udržateľný cestovný ruch

Online lístky vo verejnej autobusovej a železničnej doprave

Vytvorili sme špeciálny modul pre kúpu lístkov na verejnú dopravu, či už ide o autobusovú, alebo železničnú dopravu, pomocou webového portálu, alebo mobilnej aplikácie. Modul dokáže predávať lístky s určením cieľovej stanice, časové lístky, týždenníky a mesačníky spolu s rôznymi doplnkami ako napríklad batožina, bickykel, zviera a podobne. Systém je prepojený aj na poskytovateľa danej dopravnej služby. 

 

Udržateľný cestovný ruch

Online platba lístkov pre parkoviská

Nastavte si rôzne zóny parkovania na vyznačenom území a nechajte svojich návštevníkov jednoducho zaplatiť za parkovanie jedným klikom v rámci mobilnej aplikácie. V prípade doplnenia o senzory na parkovanie, ktoré sa implementujú do parkovacích miest (súčasť nášho Antik riešenia pre smart city), vieme zobraziť v mobilnej aplikácií aj počet voľných miest pre návštevníka.

 

Inovatívne riešenie

Balíčkový turistický systém

Systém umožňuje spojiť niekoľko našich modulov do jedného komplexného balíčku, ako napríklad podujatie, atrakciu, verejnú dopravu, parkovisko a zdieľanú dopravu. Návštevník si tak zakúpi jeden lístok, v ktorom bude mať napríklad podujatie, alebo atrakcie spoločne s 3 minútami na zdieľanom prostriedku, vďaka ktorému sa dostane k autobusovej zastávke, odkiaľ bude mať už predplatený lístok na autobus, ktorý ho zoberie na dané miesto a späť. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre návštevníka

Lístky na dopravu nikdy neboli dostupnejšie. Návštevník bude marketingovo motivovaný zakúpiť si aj rôzne druhy dopravy pre svoj pobyt, jednoducho jedným klikom, či už cez web, alebo mobilnú aplikáciu. 

 

Udržateľný cestovný ruch

Pre turistickú organizáciu

Podporujte všetky možnosti dopravy a hlavne tú zelenú pre dlhodobo udržateľný cestovný ruch. Ponúknite svojim návštevníkom rôzne spôsoby ako sa dostať ku Vám a zároveň, ako sa pohybovať pri spoznávaní rôznych miest vo Vašom okolí. Platformu je možné prepojiť s Vašim terajším riešením webového portálu, či mobilnej aplikácie.

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade doplnenia systému o webový „lovec zážitkov“plánovač, alebo mobilnú aplikáciu, môžete predávať lístky a balíčky priamo na týchto platformách. 

 

Návrh riešenia

Implementácia a prevádzka

Riešenie je integrovateľné pre akéhokoľvek dopravcu či parkovisko. Bolo vytvorené v spolupráci s dopravným podnikom krajského mesta, so ŽSSK a najväčším poskytovateľom parkovacích miest na Slovensku.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci lístkov a platieb sa používa systém lístkov, vďaka ktorému sa nastavujú a spravujú všetky nákupy lístkov, preplácanie a kombinovanie rôznych lístkov na dopravu do jedného balíčka s podujatiami a atrakciami.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk