K cestovnému ruchu patrí aj doprava. Vytvorili sme riešenie pre online nákup verejnej dopravy

Udržateľný cestovný ruch

Stačí jeden klik a cestujete

K cestovnému ruchu neodmysliteľne patrí doprava. Výlet, ani dovolenka nezačína od príchodu na miesto, ale začína od odchodu z domu. Návštevník musí riešiť aj spôsob prepravy na miesto a potom sa následne presúvať po okolí. Vytvorili sme kompletnú platformu, ktorá rieši prepojenie na vlakovú dopravu, medzimestskú autobusovú dopravu, mestskú verejnú dopravu, parkoviská, zdieľanú dopravu a nabíjaciu infraštruktúru.

 

Udržateľný cestovný ruch

Všetko v jednej aplikácií

Celé riešenie funguje v jednej turistickej aplikácií, v ktorej návštevník nájde aj miesta, podujatia, rezervácie ubytovania, kúpu vstupeniek na atrakcie a podujaita, informácie zo senzorov pre aktuálne informácie a kúpu na kompletnú dopravu bez toho, aby opustil aplikáciu a všetko zaplatí cez jednu peňaženku.

 

 

 

Udržateľný cestovný ruch

Balíčkový systém

Unikátnou funkciou je tvorba balíčkov, kde môžete skombinovať rôzne druhy dopravy s lístkom na podujatia, či atrakcie a predať to návštevníkovi ako jednu vstupenku. Návštevník jedným klikom získa všetky služby daného balíčka v jednom virtuálnom lístku, s ktorým sa preukáže v autobuse, aktivuje si zdieľanú dopravu a preukáže sa pri príchode na podujatie, alebo atrakciu. Týmto spôsobom môžete motivovať návštevníkov, aby využili práve zelené možnosti prepravy, ktoré budú dostupnejšie. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte sa pomocou otvoreného API posúvajú na rôzne cestovateľské weby, či aplikácie pre maximálnu propagáciu územia, s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systémy pre čo najväčší smart tok informácií.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk