PRE RODINY A PRIATEĽOV

Smart miesto s opekaním

Vybudujte si podľa svojich predstáv smart miesto s možnosťou opekania či grilovania, bez potreby stavebného povolenia. Riešenie je modulovateľné podľa vlastných potrieb a predstáv. Smart miesto základných funkcií na oddych a opekanie má v sebe aj zaujímavé smart prvky. Je možné si ho online rezervovať, vybrať si odložené drevo na opekanie, nabiť si svoje mobilné zariadenie, elektrický dopravný prostriedok, pozrieť si informácie na informačnej tabuli, zbierať dáta pomocou meteostanice a to všetko pomocou slnečnej energie.

 

ZÁBAVA PRI VODE

Smart miesto s kajak sharingom

Vybudujte si podľa svojich predstáv smart miesto pre kajak sharing, bez potreby stavebného povolenia. Riešenie je modulovateľné podľa vlastných potrieb a predstáv. Smart priestor okrem základných funkcií na oddych a opekanie má v sebe aj zaujímavé smart prvky. Je možné si ho online rezervovať, zapožičať kajak, vybrať si odložené drevo na opekanie, nabiť si svoje mobilné zariadenie, elektrický dopravný prostriedok, pozrieť si informácie na informačnej tabuli, zbierať dáta pomocou meteostanice a to všetko pomocou slnečnej energie.

 

ZÁBAVA PRI VODE

Smart prístav

Vybudujte si podľa svojich predstáv smart miesto pre zdieľané elektrické motorové člny, bez potreby stavebného povolenia. Riešenie je modulovateľné podľa vlastných potrieb a predstáv. Smart priestor okrem základných funkcií na oddych s bufetom má v sebe aj zaujímavé smart prvky. Je možné si ho online rezervovať, zapožičať elektrický motorový čln, nabiť si svoje mobilné zariadenie, elektrický dopravný prostriedok, pozrieť si informácie na informačnej tabuli, zbierať dáta pomocou meteostanice a to všetko pomocou slnečnej energie.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk