SMART TURIZMUS

Analytický dashboard

Je dôležité rozhodovať sa na základe dát. Dáta, ktoré zbierajú naše jednotlivé systémy sú štrukturované a medzi sebou previazané tak, aby sme vedeli trackovať návštevníka a motivovať ho používať naše riešenia pri jeho návšteve. Na základe používania vytvoríme jeho profil a povieme Vám jeho preferencie, ktoré zaradíme k ďalším dátam v dashborade. Okrem našich dát vieme pridať aj dáta od mobilného operátora o pohybe návštevníkov, dáta z platieb platobnými kartami a podobne… Dáta vieme vyselektovať aj na základe počasia, pracovných dní, víkendov, sviatkov a podobne.

 

 

 

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevník dostáva cielené informácie na základe jeho preferencií, aby ste ho motivovali k použitiu ďalších atrakcií, ktoré ho naozaj zaujímajú, ktoré ho vo Vašom kraji zdržia dlhšie, alebo ho motivujú sa k Vám opätovne vrátiť.

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Dáta sú pri rozhodovaní a tvorení stratégií, produktov či podujatí kľúčové. Zistite, čo je preferované, odkiaľ prichádzajú Vaši návštevníci a ako dlho sa u Vás zdržia. Dáta sa zobrazujú v reálnom čase a nie je potrebné na ne čakať, alebo ich získavať ručne.

 

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Zlepšenie marketingu prevádzky a celého územia. Viac návštevníkov, ktorí budú vyhľadávať ich prevádzku.

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Dashboard sa spúšťa na mieru podľa využívaných modulov a potrieb klienta tak, aby mu prinášal reálne informácie, ktoré pre rozhodovanie potrebuje.

 

 

Všetko pod kontrolou

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

Ide o modul, ktorý je spojený so všetkými našimi systémami a ťahá si z nich dáta na dennej báze, s prepojením na užívateľský účet návštevníka, alebo s previazaním na tretie strany, odkiaľ dáta získavame. Dané dáta sa vykresľujú v dashboarde podľa nastavení filtra.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk