Slovenská firma s medzinárodným pôsobením

Špičková technológia vyvinutá slovenskými inžiniermi

Spoločnosť Antik je Slovenskou spoločnosťou so sídlom v Košiciach a pobočkami v celom svete. Máme viac ako 300 zamestnancov, vyvíjame a vyrábame všetky ponúkané komponenty smart turizmus riešenia, vrátane riadiaceho softvéru. Vďaka veľkým skúsenostiam z nadnárodných projektov a dlhodobého pôsobenia v téme smartcity, sme sa rozhodli vytvoriť kompletný systém inteligentného turizmu. Celý systém inteligentného turizmu si môžete tvoriť postupne a skladať ako puzzle.

 

Vytvoríme Vám ponuku riešenia presne na mieru, nasadíme ho, budeme prevádzkovať a zabezpečíme podporu.

 

Napísali o nás

Výhody spolupráce

SOPĹŇAME ISO

Držitelia ISO certifikátov

Sme držitelia ISO certifikátov 9001, 14001, 45001 a 50001 pre poskytovanie služieb a predaj tovaru vrátane telekomunikačných služieb a Smart riešení. Vývoj, inovácia, návrh, projekcia, implementácia, inštalácia a servis technológií a služieb, vrátane elektronických zariadení a podpora informačných systémov.

 

ALL IN ONE

Celé riešenie pod jednou strechou

Niekoľko rokov sme sa zaoberali dôležitými témami Smart Turizmu a vytvorili sme kompletné digitálne riešenie pre mestá a regióny, ktoré Vám vieme dodať od A po Z.

 

Najmodernejšia technológia

Všetky riešenia vyvíjame a vyrábame

Náš tím expertov sleduje najmodernejšie trendy, chodíme na svetové výstavy a všetky komponenty, ktoré Vám ponúkame aj vyvíjame a vyrábame našimi zamestnancami.

 

VÁŠ PARTNER PRE INOVÁCIE

Úprava riešení na mieru

Keďže všetko, čo ponúkame aj vlastníme, vieme upraviť systémy na mieru podľa požiadaviek klientov, aby čo najviac vyhovovali turistickým organizáciam, subjektom a návštevníkom.

 

Pre jednoduchšiu prácu

Otvorené riešenie

Naše riešenie je plne otvorené na prepojenie s iným softvérom aj hardvérom tretích strán, kde sme plne otvorení akejkoľvek integrácií pre maximálny smart efekt a udržateľnosť.

 

navštívte nás kedykoľvek

Sme Vám vždy nablízku

Sme tu pre Vás pre konzultáciu, všetko Vám naimplementujeme, budeme prevádzkovať a zabezpečíme priamu podporu a servis z našej centrály v Košiciach.

 

Naše ocenenia