SMART TURIZMUS

Prístupový systém

Pomocou nášho systému budete môcť kontrolovať automatizovane zakúpené rezervácie a lístky, ktoré návštevník overí cez čítačku pomocou vytlačenej vstupenky alebo mobilného telefónu. Následne sa návštevníkovi otvoria dvere, či turniket. Automatizujete tak celý proces kontroly vstupov vo Vašom zariadení. 

 

Najmodernejšia technológia

Špeciálna funkcia: COVID-19 sledovanie vstupov

Pomocou jednoduchého zariadenia návštevník načíta svoj QR kód z Greenpassu a zariadenie dá akusticky a vizuálne informáciu o tom, či je návštevník v rámcii COVID-19 pravidiel spôsobilý vstupiť ďalej do objektu. Ide o plne automatizovaný proces. 

Pre lepší zážitok z turizmu

Špeciálna funkcia: COVID-19 sledovanie vstupov s turniketom

Návštevník načíta svoj QR kód z Greenpassu a ak je návštevník v rámci COVID-19 pravidiel spôsobilý vstupíť, tak sa mu turniket otočí a pustí ho. Ide o plne automatizovaný proces. 

 

Inovatívne riešenie

Pre návštevníka

Jednoduchá a rýchla identifikácia bez zdržania.

 

turistický systém budúcnosti

Pre turistickú organizáciu

Automatizujte overovanie vstupov na výstavy, do galérií, či na podujatia. Zároveň zvýšte komfort a automatizujte overovanie Covidpassu.

 

zdieľaná doprava na mieru

Pre subjekt

Jednoduché a rýchle overenie bez potreby ľudského faktora vo svojej prevádzke a bez zlyhania ľudského faktora pri overovaní.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Prepojiteľnosť

V prípade doplenia systému o rezervácie a lístky, môže návštevník použiť na otváranie dverí, alebo turniketu vygenerovaný identifikátor z tohto systému. V prípade doplnenia systému o mobilnú aplikáciu, môže mať návštevník vygenerované identifikátory pre vstupy priamo vo svojej mobilnej aplikácií, ktorú priloží k snímaču a tak otvorí dvere, alebo turniket.

zdieľaná doprava na mieru

Implementácia a prevádzka

Systém vieme kompletne dodať a namontovať, alebo len zapožičiať na dohodnuté miesto a na dohodnutý čas. 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk