SMART TURIZMUS

Smart propagácia

Každé územie chce byť čo najviac propagované a získavať návštevníkov. My Vás odpropagujeme na rôznych turistických portáloch a mobilných aplikáciach s návštevnosťou cez 1,5 milióna návštevníkov mesačne, kde sa zobrazia Vaše miesta s rezervačným formulárom pre okamžitú akciu.

 

 

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevník cielene nemusí navštíviť Váš webový portál, alebo mobilnú aplikáciu, aby si rezervoval službu, ubytovanie, či podujatie. Miesta, ktoré sa u Vás nachádzajú, môže nájsť aj na inom webovom portáli, kde sa mu zapáčia a vďaka rezervačnému formuláru sa môže okamžite rozhodnúť pre dané miesto. Po rezervácii u tretej strany mu bude zaslaný automaticky e-mail aj od Vás, kde sa dozvie o Vašom webe a možnosti si na ňom doplánovať celý výlet spolu s ďalšími informáciami. 

 

Pre lepší turistický zážitok

Pre turistickú organizáciu

Jednoduchá možnosť propagácie, kde náš tím neustále hľadá ďalšie turistické webové portály a mobilné aplikácie na najsilnejších a najfrekventovanejších cieľových trhoch, na ktoré sa prepájame. Cieľ je čo najväčšia automatizovaná propagácia so zámerom priviesť čo najviac návštevníkov.

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Stačí používať jeden systém pre maximálnu propagáciu a získavanie návštevníkov do svojej prevádzky.

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Systém je súčasťou riešenia modulov pre centralizáciu dát a rezervačný systém. Celý systém implementujeme pre subjekty my, zároveň celý systém spravujeme, zabezpečujeme support pre Vás aj subjekty, kompletné automatické preplácanie 2 x týždenne, fakturácie a aj riešenie storna. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

Ide o modul, ktorý je priamo prepojený s centrálnym systémom dát cestovného ruchu a rezervačným systémom, odkiaľ si ťahá dáta pre partnerské portály a cez ktorý aj dáta zapisuje.

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk