PRE RODINY A PRIATEĽOV

Smart opekací altánok

Návštevník si vie altánok online rezervovať pre trávenie voľného času so svojou rodinou, alebo priateľmi. Altánok je možné jednoducho implementovať, obsahuje solárne panely, ktoré zabezpečujú nabíjanie zdieľanej dopravy, mopedov, motoriek, mobilných zariadení, zabezpečuje výdaj uhlia a polienok, alebo nápojov. Altánok vie detekovať či horí oheň a či sú ľudia prítomní v altánku pre sledovanie bezpečnosti. Rezervácia a ovládanie prebieha cez turisticku mobilnú aplikáciu.

 

Spoznávanie a informácie

Smart informačný panel

Vytvorili sme autonómny systém, ktorý je poháňaný slnečnou energiou. Je vytvorený do exteriérového prostredia, má batérie, ktoré poháňajú celé zariadenie a sú nabíjané slnečnou energiou. Konštrukcia je z pevných hranolov. Informačný panel slúži na zobrazovanie zaujímavých informácií pomocou rolovacích strán. Celá konštrukcia obsahuje aj náradie na opravu bicyklov, powerbanky na dobitie mobilných telefónov, meteostanicu, počítanie návštevníkov a fotokiosk.

 

Relax

Meteostanica

Inteligentné snímače pre meranie kvality ovzdušia dokážu zbierať údaje o CO2, CO, NO, NO2, O3, prachové častice PM2,5, PM10, teplotu, chladenie, atmosférický tlak. Je možné ich využiť v exteriéri, ale aj v interiéri, dáta spracovávať, ale aj v reálnom čase poskytovať dáta návštevníkom, aby vedeli aké ovzdušie a počasie ich reálne čaká na mieste kam chcú ísť. 

 

Práca a inšpirácia

Analyzujte návštevníkov, evidujte automobily a ponúknite live prenos

Kamerové systémy majú široké využitie. Môžete na strategických miestach počítať návštevníkov, určovať ich vek a pohlavie, alebo môžete sledovať EPZ vozidiel, ich dĺžku zotrvania, naplnenosť kapacity parkoviska a podobne. Ďalšou možnosťou sú live prenosy z rôznych častí. Dáta môžete spracovávať v reálnom čase a poskytovať časť z nich aj návštevníkom, aby vedeli, koľko je na mieste aktuálne turistov, alebo či na parkovisku v danej oblasti ešte zaparkujú, prípadne ako miesto kam chcú ísť aktuálne vyzerá.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk