VYSKLADAJ SI SMART ATRAKCIU

Modulárna smart atrakcia

Namodulujte miesto pre návštevníkov. Skladací systém ponúka široké množstvo možností so smart technológiami. Vytvoriť môžete jednoduché odpočinkové miesta, operácie altánky s online rezerváciou a v prípade vodných plôch je možné riešenie spojiť aj so zdieľanými kajakmi, alebo zdieľanými elektrickými loďkami. Pre riešenia je potrebné stavebné povolenie, sú cenovo dostupné a obsahujú solárne napájanie elektrickej energie pre napríklad nabíjacie stanice, výdaj dreva, obsluhu sharingovej dopravnej flotily a podobne. Dopĺňať je možné riešenia aj o informačný panel, alebo analytické senzory.

 

Spoznávanie a informácie

Smart informačný panel

Vytvorili sme autonómny systém, ktorý je poháňaný slnečnou energiou. Je vytvorený do exteriérového prostredia, má batérie, ktoré poháňajú celé zariadenie a sú nabíjané slnečnou energiou. Konštrukcia je z pevných hranolov. Informačný panel slúži na zobrazovanie zaujímavých informácií pomocou rolovacích strán. Celá konštrukcia obsahuje aj náradie na opravu bicyklov, powerbanky na dobitie mobilných telefónov, meteostanicu, počítanie návštevníkov a fotokiosk.

 

Relax

Meteostanica

Inteligentné snímače pre meranie kvality ovzdušia dokážu zbierať údaje o CO2, CO, NO, NO2, O3, prachové častice PM2,5, PM10, teplotu, chladenie, atmosférický tlak. Je možné ich využiť v exteriéri, ale aj v interiéri, dáta spracovávať, ale aj v reálnom čase poskytovať dáta návštevníkom, aby vedeli aké ovzdušie a počasie ich reálne čaká na mieste kam chcú ísť. 

 

Práca a inšpirácia

Analyzujte návštevníkov, evidujte automobily a ponúknite live prenos

Kamerové systémy majú široké využitie. Môžete na strategických miestach počítať návštevníkov, určovať ich vek a pohlavie, alebo môžete sledovať EPZ vozidiel, ich dĺžku zotrvania, naplnenosť kapacity parkoviska a podobne. Ďalšou možnosťou sú live prenosy z rôznych častí. Dáta môžete spracovávať v reálnom čase a poskytovať časť z nich aj návštevníkom, aby vedeli, koľko je na mieste aktuálne turistov, alebo či na parkovisku v danej oblasti ešte zaparkujú, prípadne ako miesto kam chcú ísť aktuálne vyzerá.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk