SMART TURIZMUS

Verejná kamera

Pomocou exteriérovej, alebo interiérovej kamery priblížime potenciálnym návštevníkom aktuálne zábery Vášho regiónu – na Vašom webe, v mobilnej aplikácií, ale aj na externých weboch a aplikáciach, v televízií a aplikácií Samsung smart TV.

 

 

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevníci radi využívajú a sledujú živé zábery. Jednoducho si tak pozrú aktuálnu situáciu, zároveň ich zábery zaujímavých miest motivujú k návšteve Vášho regiónu. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Ukážte živé zábery najpopulárnejších komerčných miest, zaujímavé zákutia prírody, alebo interierové možnosti trávenia voľného času cez Vaše komunikačné kanály, ale aj kanály tretích strán. Priblížite tak aktuálnu situáciu návštevníkovi a zvýšite jeho motiváciu navštíviť práve Váš región. 

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Subjekt, ktorý sa zapojí, dokáže živé zábery vložiť jednoducho na svoju webovú stránku a zároveň sa zábery pridajú do detailu profilu na Vašom webe, v mobilnej aplikácií a budú prezentované na externých komunikačných kanáloch. 

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade prepojenia s webovým „Lovcom zážitkov“, plánovačom, alebo mobilnou aplikáciou, si vie návštevník piramo na tejto platforme pozrieť všetky zábery v priamom prenose. 

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Montáž kamery realizuje zákazník svojpomocne, podľa jednoduchého návodu ku kamere. Po namontovaní a finálnej kontrole je záber z kamery zaradený do zoznamu na propagáciu.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci kamerového systému sa budú všetky zábery zobrazovať v riadiacom softvéri.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk