SMART TURIZMUS

Webový lovec zážitkov

Webový portál je prvým digitálnym spojením s návštevníkom, ktorý hľadá, kde sa vyberie na výlet, alebo dovolenku. Je dôležité, aby návštevník hneď od začiatku vedel, že je na turistickom portáli a aby ho presvedčil, že chce navštíviť Váš región. Portál je vytvorený prehľadne pre hľadačov aj klikačov, kde sa vždy dostanú k cieľovej informácií do 3 klikov, na konci ktorých ho čaká plánovač.

 

Najmodernejšia technológia

Plánovač výletu

Po získaní si pozornosti návštevníka úvodnou časťou portálu, dáte možnosť návštevníkovi urobiť si prehľadný plán svojej dovolenky. Ukážte mu v zozname a na mape rôzne možnosti, ktoré si vie aj efektívne vyfiltrovať. Pri prezeraní detailu miesta, podujatia či trasy uvidí všetky potrebné informácie a aj možnosť online rezervácie pre vytvorenie akcie.

Pre lepší zážitok z turizmu

Akcia pre návštevníka

Ak návštevníka zaujmete a je rozhodnutý zvoliť si Vašu destináciu, dajte mu možnosť k akcii a nedovoľte mu prechádzať už na iné stránky pri hľadaní ďalších informácií, či možností ako si zabezpečiť dovolenku. Pri hľadaní môže naraziť na ďalšie destinácie a stratí predošlí záujem. Vytvorte z Vášho webu eshop na služby a dajte návštevníkom možnosť urobiť okamžitú akciu v podobe online rezervácií. Online nakupuje čoraz viac ľudí, buďte súčasťou tohto trendu.

Inovatívne riešenie

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte, sa pomocou otvoreného API posúvajú na rôzne cestovateľské weby či aplikácie pre maximálnu propagáciu územia s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systémy pre čo najväčší smart tok informácií.

 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk