Komplenté digitálne riešenie pre služby, ubytovanie, gastro a podujatia

RIEŠENIE PRE VAŠICH ČLENOV

Jeden nástroj na digitalizáciu subjektov

Atrakcie, ubytovania, gastro prevádzky a podujatia získajú vytvorenie profilu s popisom v spojení s rezervačným systémom a systémom kvality služieb, ktoré sa plne prispôsobia ich potrebám. Rezervačný formulár si jednoducho implementujú na svoj web, Facebook a zobrazí sa spolu s profilom na webe a v aplikácií organizácií cestovného ruchu, či ďalších cestovateľských weboch platformách. Reálny návštevník je po návšteve vyzvaný, aby službu aj ohodnotil. 

 

Ak miesto záujmu už využíva externý rezervačný systém, tak je možné ho prepojiť do riadiacej platformy.

 

Priblížte sa svojim návštevníkom

Rezervačný systém s platbou a overením

Trend nakupovania cez internet sa stále zvyšuje. Subjekty pôsobiace v cestovnom ruchu získajú rezervačný systém, vďaka ktorému im bez potreby obsluhy budú prichádzať automatizované rezervácie. Návštevník nebude musieť čakať a bude mať istotu, že je pri jeho príchode otvorené. 

 

 

ZÍSKAVAJTE REÁLNE DÁTA O SPOKOJNOSTI

Systém kvality služieb

Každý návštevník, ktorý si urobí online rezerváciu cez akúkoľvek platformu, je po využití služby notifikovaný, aby službu ohodnotil hviezdami aj písomne. Vďaka tomu získate zaujímavé informácie o tom, na ktorých miestach je potrebné zvýšiť kvalitu služieb a ktoré odmeniť napríklad certifikátom, či topovaním v digitálnom priestore.

 

 

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte, sa posúvajú pomocou otvoreného API  na rôzne cestovateľské weby, či aplikácie, pre maximálnu propagáciu územia s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systémy pre čo najväčší smart tok informácií.

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk