SMART TURIZMUS

Benefity priamo pri platbe kartou alebo mobilom

Benefitné systémy sú považované za veľmi silné marketingové nástroje. Plastové vernostné kartičky už strácajú technologickú podporu a možnosť sa funkčne rozširovať. Ponúknite svojmu návštevníkovi rôzne benefity za jeho vernosť priamo pri platbách a spoznajte jeho preferencie. Návštevník môže platiť s platobnou kartou Mastercard, alebo pomocou mobilnej aplikácie s technológiou NFC.

 

 

ZABUDNITE NA PLASTOVÉ KARTY A PREJDITE NA BUDÚCNOSŤ PLATENIA A BENEFITOV

Funkcie platobného systému

Platby cez mobil

Platby cez kartu

Prepojenie na všetky POS

Platobná brána

Benefity pri platbe

Licencia od NBS

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Návštevník platí v každej prevádzke cez POS terminál platobnou kartou Mastercard, alebo komfortne priamo jeho mobilom prostredníctvom turistickej aplikácie. Platí jednoducho online, ale aj v kamenných obchodoch. Pri platbách získa okamžite aj cashback a vernostné body. 

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Pracujte s vernosťou návštevníka a motivujte ho navštevovať Váš región častejšie. Zároveň získate zaujímavé informácie o tom, kde a za čo platí návštevník vo Vašom regióne. Systém znižuje šedú ekonomiku, keďže všetky platby sú zaznamenávané. 

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Subjekt bude môcť veľmi jednoducho poskytovať návštevníkom benefity na základe ich návštev, či objemu minutých financií.

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade doplnenia systému o rezervácie a lístky na dopravu, môže návštevník pri platení za rezervovanú službu (alebo lístok) priamo zaplatiť svojou virtuálnou vernostnou platobnou turistickou kartou a tým získať dané benefity. 

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Celý systém implementujeme pre subjekty my, zároveň celý systém spravujeme, zabezpečujeme support pre Vás aj subjekty, kompletné preplácanie každý deň, fakturáciu a aj riešenie storna. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci benefitov sa používa platobný transakčný systém, ktorý obsahuje robota s automatickým generovaním preplácania, vytvára štatistické denné reporty subjektom a fakturáciu na základe platieb. Systém je prepojený na centrálny systém dát cestovného ruchu. 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk