Najkomplexnejšie riešenie mobilnej aplikácie, ktorá návštevníkovi reálne pomôže pri spoznávaní Vášho regiónu

Funkcie mobilnej aplikácie

Vyhľadávač

Plánovač

Online rezervácie

Miesta s detailom

Zdielaná doprava

Lístky na dopravu

Nabíjacie stanice

Platby a benefity

Live zábery miest

Systém kvality

Dáta zo senzorov

Otváranie vstupov

SMART TURIZMUS

Užitočné informácie pre cestovanie

Návštevník získa všetky základné informácie v prehľadom usporiadaní. Nájde si všetky atrakcie, podujatia a trasy v zozname, na mape, alebo pri zapnutej GPS vidí aj všetko čo sa nachádza okolo neho. Zobrazenia si môže filtrovať podľa preferencií. V detaile si nájde všetky potrebné informácie ako obrázky, popis, kontakty, vzdialenosť od miesta kde sa aktuálne nachádza. Zároveň tam nájde aj informácie zo senzorov meteostaníc, envirostaníc, senzorov pre počítanie návštevníkov na danom mieste, ale aj záber z live kamery. Môže si jednoducho urobiť okamžitú online rezerváciu, alebo si vybrať a online zaplatiť rôzne druhy dopravy na dané miesto.

 

 

Najmodernejšia technológia

Rezervácie a platby pre aktívne zážitky

Návštevník má k dispozcíí v jednej aplikácií aj možnosti online rezervácií pre aktracie, podujatia, gastro a ubytovanie. Jednoducho si tak môže zakupovať ďalšie služby, ktoré sa mu v podobe digitálnej vstupenky ukladajú do mobilnej aplikácie. Pri aktivovaní služby sa identifikuje len QR kódom, ktorý nemusí nikde tlačiť a ani ho nestratí. Po využití služby je notifikovaný, aby ju ohodnotil. Kompletný plánovač v mobilnej aplikácií je v reálnom čase synchronizovaný s webovým plánovačom. Mobilnou aplikáciou môže aj jednoducho priamo platiť v kamenných predaniach a získavať pri platbe aj vernostné body. Platby je možné robiť cez štandardné platobné karty, alebo cez nahratý kredit a zapamätaný profil návštevníka. 

Pre lepší zážitok z turizmu

Kompletná doprava priamo v aplikácií

Súčasťou cestovného ruchu je doprava. Návštevník má v jednej aplikácií tiež kompletné riešenie dopravy. Vyhľadá a zakúpi si v nej jednoducho verejnú autobusovú dopravu, zakúpi si parkovací lístok, alebo si nájde a aktivuje zdieľaný dopravný prostriedok, či elektronabíjačku. Všetko vyrieši návštevník jedným klikom v aplikácií, alebo cez QR kód cez svoju peňaženku. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Pomocou jedného softvéru ovládate kompletne svoje územie. Spravujete pomocou neho miesta, trasy, podujatia, rezervácie, predaj lístkov, hodnotenia, dopravu, nabíjacie stanice, parkoviská, ovládate počítadla osôb, kamery na live zábery, informačné obrazovky, analýzy osôb, alebo automobilov, meteo stanice, vodné senzory, vstupný systém, platby a vernostný systém. Všetky dáta sa zobrazujú v samostatných, alebo spoločných dasboardoch.

 

Zároveň všetky dáta, ktoré si určíte sa pomocou otvoreného API posúvajú na rôzne cestovateľské weby či aplikácie pre maximálnu propagáciu územia s možnosťou rezervácií. Cez API je možné napojiť aj externé systému pre čo najväčší smart tok informácií.

 

 

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk