SMART TURIZMUS

Mobilná aplikácia

Výlet a dovolenku si väčšina návštevníkov plánuje cez webový portál, ale počas návštevy Vášho regiónu prejde ich pozornosť do mobilného zariadenia a Vy musíte byť toho súčasťou. Je dôležité ponúknuť návštevníkovi zaujímavé smart funkcie, ktoré mu nepodajú len informácie, ale prinesú mu aj hodnotné interaktívne funkcie. Navyše, Vy získate ďalšie zaujímavé dáta o pohybe a preferenciách návštevníka.

 

Funkcie mobilnej aplikácie

Miesta s detailom

Mixér výletu

Vyhľadávač

Plánovač

Online rezervácie

Zdielaná doprava

Lístky na dopravu

Nabíjacie stanice

Platby a benefity

Live zábery miest

Ohodnoť službu

Otváranie vstupov

Najmodernejšia technológia

Pre návštevníka

Všetky informácie má návštevník na jednom prehľadnom mieste rozdelené do kategórií a zobrazené v zozname, alebo na mape, ktorá mu zobrazí aj miesta v okolí jeho aktuálnej pozície. Vie si namixovať svoj výlet podľa preferencií a ďalej filtrovať. Každé miesto má aj detail s popisom, galériou, kontaktami, počasím na nasledujúce dni, miestami v okolí a možnosťou dať si miesta do plánovača, alebo medzi obľúbené. Aplikácia môže obsahovať aj ďalšie smart funkcie, ktoré návštevník využije v teréne, ako napríklad online rezervácie, platbu za lístok na verejnú dopravu, nájdenie parkovacieho miesta s platbou za parkovanie, nájdenie s aktiváciou dopravného prostriedku, digitálny lístok na vstupy, či platobný nástroj v kamenných prevádzkach.

 

Pre lepší zážitok z turizmu

Pre turistickú organizáciu

Je potrebné byť v neustálom kontakte s návštevníkom prostredníctvom moderných technológií, na ktoré je zvyknutý a prinášať mu zaujímavé funkcie, ktoré ocení v teréne. Vďaka systému nestratíte spojenie a získate zaujímavé dáta o jeho preferenciách či návštevách. Prevádzkovanie a správa systému je veľmi jednoduchá a intuitívna.

 

Inovatívne riešenie

Pre subjekt

Subjekt pôsobiaci v cestovnom ruchu získa propagáciu s galériou, popisom, kontaktmi a otváracimi hodinami vo Vašej novej mobilnej aplikácií, na portáli Slovakia travel a v mobilnej aplikácií Slovakia travel. 

 

turistický systém budúcnosti

Prepojiteľnosť

V prípade doplnenia systému o plánovač, je možné prepojiť tvorbu a zmeny v plánovači medzi webovým a mobilným plánovačom. V prípade doplnenia systému o rezervačný systém na služby, ubytovanie a podujatia, môžete ponúknuť návštevníkovi aj okamžitú akciu k rezervácii a v aplikácií bude mať aj správu svojich rezervácií, ktoré si urobil aj na webových portáloch. V prípade doplnenia systému o smart dopravu si bude môcť návštevník cez aplikáciu zakúpiť lísťok na verejnú dopravu, nájde a aktivuje si zdieľanú dopravu a zaplatí si lístok za parkovanie. V prípade prepojenia so zdieľanou dopravou si návštevník nájde a aktivuje dopravný prostriedok podľa svojho výberu. V prípade prepojenia s platbami a benefitmi môže návštevník platiť v kamenných prevádzkach pomocou mobilu a získavať rôzne benefity.

 

Návrh riešenia na mieru

Implementácia a prevádzka

Mobilná aplikácia je jednoducho implementovateľná do doteraz používaného systémového prostredia turistickej organizácie, alebo vieme vytvoriť nové prostredie. Vytvoríme Vám návrh riešenia na mieru podľa našich skúseností a Vašich predstáv. Zabezpečíme kompletné technologické riešenie s prístupmi pre Vás na naplnenie dát v systéme. Systém je možné cez API pospájať medzi KOCR a jej OOCR s výstupom na ich jednotlivé portály. Samozrejmosťou je školenie a prevádzkovanie riešenia na našich serveroch. 

 

VŠETKO POD KONTROLOU

Riadiaci softvér

Riadiaci softvér je platformou, ktorá je vytvorená z modulov s rôznymi užívateľskými právami, ktoré sú medzi sebou prepojené v centrálnom systéme dát cestovného ruchu s API riešením na prepojenie s tretími stranami.

 

V rámci plánovača sa používa centrálny systém dát cestovného ruchu, ktorý slúži pre správu subjektov, podujatí a trás v štrukturovanej forme s prepojením na ďalšie turistické systémy. Zároveň obsahuje kompletné API pre posúvanie informácií na tretie strany.

Váš partner pre inovácie

Kontaktujte nás

Radi sa s Vami porozprávame, poradíme, ukážeme riešenia v praxi a vytvoríme Vám ponuku na mieru.

Tel: +421 553 062 264

E-mail: smart@antik.sk